Systemy zarządzania treścią

Strona z systemem zarządzania treścią to propozycja dla Klientów, którzy chcą mieć możliwość samodzielnego dodawania/usuwania/edytowania treści swojej witryny. System zarządzania treścią (ang. CMS - Content Management System) jest rodzajem aplikacji, która bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej pozwala modyfikować zawartość strony, eliminując potrzebę bezpośredniego ingerowania w kod HTML.

Wordpress Joomla CMS Made Simple

Każde tego rodzaju narzędzie umożliwia dokonywanie wszelkich modyfikacji na stronie www za pomocą panelu administracyjnego z autoryzowanym dostępem. Z poziomu takiego panelu można m.in.:

  • tworzyć nowe strony, edytować istniejące i usuwać zbędne,
  • dodawać różnego typu elementy - grafikę, video, multimedia,
  • rozbudowywać witrynę o dodatkowe elementy w postaci modułów dołączanych do strony - slidery, galerie, newslettery, blogi, fora, i wiele innych.

Opcja tego rodzaju będzie dla Ciebie przydatna jeśli wiesz, że zawartość strony będzie często zmieniana i chcesz, by odbywało się to możliwie szybko i sprawnie, bez konieczności zlecania prac na zewnątrz.

W toku prac nad stroną zostanie wdrożony wybrany system zarządzania. W zależności od indywidualnych potrzeb i upodobań konfiguruję różne systemy cms, włącznie z najpopularniejszymi Joomla oraz Wordpress. W ostatecznej fazie tworzenia witryny Klient dostaje dostęp do panelu administracyjnego, zapewniającego pełną kontrolę nad zawartością swojej strony. Odtąd będzie mógł ją dowolnie zmieniać.