O sobie

Witam. Nazywam się Piotr, jestem webdesignerem. Od lat tworzę strony i aplikacje internetowe dla klientów indywidualnych i małych przedsiębiorstw. W oparciu o nowoczesne technologie projektuję i wdrażam różnorodne rozwiązania – od najprostszych stron wizytówek, po rozbudowane witryny oparte na systemach zarządzania treścią, portale tematyczne czy sklepy internetowe.

W pracy wykorzystuję szeroką gamę technik i narzędzi, wdrażając do sprawdzonych rozwiązań, zapewniających poprawność działania i pełną zgodność z obowiązującymi standardami, najnowsze techniki, nadające realizacjom nowoczesny, atrakcyjny charakter. Korzystam z możliwości, jakie oferuje HTML5 w połączeniu z CSS3, PHP, jQuery, JavaScript, Flash, LESS, SASS, oraz wiele innych. Tworzę projekty responsywne, w szczególności oparte na Bootstrap, Skeleton, 960gs, testowane we wszystkich popularnych urządzeniach i przeglądarkach. Staram się nadążać za niezwykle dynamicznymi zmianami w branży, by móc zaoferować swoim klientom atrakcyjne rozwiązania, pozostające w zgodzie z najnowszymi trendami.

Wdrażam i obsługuję popularne systemy zarządzania treścią, wśród nich Wordpress i Joomla, przy zadaniach niestandardowych projektuję własne rozwiązania CMS. Obsługuję projekty różnej skali - od pojedynczych informacyjnych stron-wizytówek, po rozbudowane witryny obejmujące klika tysięcy artykułów. Instaluję i modernizuję sklepy internetowe oparte na popularnych skryptach, m.in. PrestaShop czy ShopGold. Konfiguruję, rozbudowuję, archiwizuję, przenoszę, pomagam w razie problemów. Tworzę szablony Allegro, wdrażam je i pomagam w konfiguracji.

Poza działalnością typowo designerską wykonuję szereg innych zadań z zakresu IT. Obsługuję komputery, sieci, systemy, usługi. Konfiguruję, naprawiam, aktualizuję, administruję, modernizuję, wdrażam, archiwizuję, odzyskuję, doradzam, i pewnie wiele innych rzeczy, których nie wymieniłem. Ogólnie pomagam w wielu sprawach związanych z wykorzystaniem komputerów i Internetu. Bazując na bogatym doświadczeniu - a pracuję z komputerami praktycznie od początku ich powstania - służę zawsze profesjonalną i życzliwą pomocą.