Sklepy internetowe i e-commerce

We współczesnym świecie zakupy bez wychodzenia z domu zyskują coraz większą popularność. Badania wskazują, że obecnie już ponad 70% użytkowników dokonuje zakupów przez Internet, w tym mobilnie. Odsetek ten systematycznie wzrasta z uwagi na wygodę korzystania z takich rozwiązań.

Zakupy przez sieć pozwalają oszczędzić czas i wybierać spośród asortymentu o wiele bogatszego niż w jakimkolwiek sklepie stacjonarnym. Dla sklepu to z kolei szansa na dotarcie do szerszego grona klientów na obszarze praktycznie całego kraju. O powodzeniu sprzedaży internetowej nie decyduje przy tym wielkość firmy prowadzącej sklep, a jedynie oferowany asortyment i jego odpowiednie zaprezentowanie. W tej ostatniej kwestii ważną rolę odgrywa użyte do celów sprzedażowych oprogramowanie.

Skryptów do obsługi sklepów internetowych jest na rynku coraz więcej. Producenci prześcigają się we wdrażaniu nowych rozwiązań, różniących się sposobem działania, możliwościami, rozmiarem czy ceną.

Dla swoich klientów wdrażam sklepy internetowe, systemy sprzedaży, szablony aukcji. Doradzam w wyborze rozwiązań. Staram się by realizacje były ściśle dopasowane do indywidualnych potrzeb i możliwie dokładnie oddawały charakter oferty.