Strony www

Własna strona www obecnie stanowi już nie tyle luksusowy dodatek do prowadzonej działalności, ile podstawowy element promocji i nieodłączną część wizerunku firmy czy organizacji. Dzięki niej wszyscy zainteresowani – potencjalni klienci – mogą w szybki i prosty sposób zapoznać się z Twoją ofertą, prześledzić na bieżąco aktualności czy promocje oraz w sposób dogodny dla nich skontaktować się z Tobą. Odpowiednio dobrana, sprawnie działająca i funkcjonalna strona internetowa może zdecydować o wyborze Twoich produktów spośród ofert wielu innych firm.

Jak mogę pomóc?

Projektuję i tworzę strony internetowe dla użytkowników indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw i organizacji. Wszystkie realizacje są tworzone w zgodzie z najnowszymi standardami i zoptymalizowane odpowiednio do wymagań popularnych wyszukiwarek. Strony są projektowane od podstaw i ściśle dostosowane do indywidualnych potrzeb; w zależności od wymagań projektu wdrażam systemy zarządzania treścią, pozwalające na swobodną modyfikację zawartości przez użytkownika oraz dostosowuję witryny do wyświetlania na urządzeniach przenośnych (tabletach, smartfonach).
Oferuję usługę kompleksową: od opracowania projektu graficznego po publikację w Internecie. Klient otrzymuje w pełni działającą, gotową do użytku stronę internetową.

Modernizacja i obsługa stron www

Posiadając stronę internetową warto dbać o jej aktualność i sprawne działanie. Strony regularnie aktualizowane są odbierane przez internautów jako ciekawsze i co za tym idzie są częściej odwiedzane. Te z nieaktualną treścią, generujące błędy, czy działające niewłaściwe mogą z kolei wskazywać w opinii odbiorców na brak profesjonalizmu i należytego zaangażowania.

Ze swojej strony mogę wykonać szereg działań pozwalających lepiej wykorzystać potencjał Twojego serwisu. Poprawiam wygląd stron, i ich strukturę, usuwam błędy, optymalizuję treści, wdrażam dodatkowe funkcjonalności, by Twoja witryna mogła sprostać wymaganiom współczesnego Internetu.

Osobom lub instytucjom posiadającym własną stronę www proponuję pomoc w zakresie jej uaktualniania. Usługa polega na jednorazowym lub regularnym wprowadzaniu zmian w treści lub strukturze witryny. Może to być na przykład:

  • aktualizacja istniejących treści, katalogów, cenników itp.,
  • rozbudowa o nowe treści,
  • dodawanie aktualności związanych z działalnością firmy,
  • wdrażanie nowych funkcjonalności,
  • optymalizacja zawartości w celu poprawy działania.

oraz inne działania wynikające z bieżących potrzeb.